x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Palisady

Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 136,00 zł

Palisady

Aktywne filtry

Palisady, czyli prosty i estetyczny sposób na zagospodarowanie ogrodu

Palisady są obecnie praktycznie niezbędnym elementem ogrodowej architektury – przynajmniej w sytuacji, gdy zależy nam na zrealizowaniu ambitnego, funkcjonalnego i przede wszystkim efektownego projektu. Zastosowanie palisad betonowych jest niezwykle uniwersalne, a atrakcyjna cena i ciekawy design stanowią dodatkowe argumenty przemawiające za tym, aby w nie zainwestować. Szeroki wybór palisad do ogrodu znajdziesz w sklepie Świat Kostki. Odwiedź też nasz salon stacjonarny, w którym masz możliwość obejrzenia różnych rodzajów palisad betonowych w jednym miejscu i wybrania tych, które będą najlepiej pasować do Twojego ogrodu.

Podstawowe funkcje palisad ogrodowych

Palisady to idealny sposób na to, aby osiągnąć ciekawe efekty estetyczne w ogrodzie. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w sytuacji, gdy dysponujemy terenem o nierównomiernym ukształtowaniu, czyli np. jedna strefa ogrodu jest usytuowana wyraźnie wyżej niż pozostałe. Wcale nie trzeba tego zmieniać – można to wykorzystać, by chociażby zyskać niebanalną rabatę. Konieczne jest jednak zabezpieczenie ziemi przed osuwaniem, do czego wykorzystujemy właśnie palisady ogrodowe.

Najczęściej palisady betonowe stosuje się w ogrodzie i bezpośrednim otoczeniu budynku do:

  • Wydzielania części ogrodu, np. rabat czy miejsc przeznaczonych na prace gospodarcze;
  • Wyznaczania granic w ogrodzie;
  • Umacniania skarp;
  • Wykonywania nasypów;
  • Tworzenia bardzo efektownych, wyniesionych rabat;
  • Budowy niewysokich schodków, np. przy tarasie czy wejściu do budynku;
  • Wzmacniania ścieżek i podjazdów ułożonych z kostki brukowej – palisady betonowe są znacznie efektowniejsze niż tradycyjne krawężniki, a przy tym solidniejsze niż np. elastyczne obrzeża;

Dlaczego warto postawić właśnie na palisady z betonu?

Co prawda na rynku są dostępne również palisady drewniane i plastikowe, ale zdecydowanie najlepszą opinią zarówno wśród profesjonalistów, jak i samych właścicieli ogrodów, cieszą się produkty betonowe. Powód jest prosty: palisada z betonu gwarantuje wieloletnią trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych, zniesie nawet bardzo duże obciążenia. To jednorazowa inwestycja, która później latami cieszy właścicieli.

Nie bez znaczenia są również kwestie estetyczne. Palisady betonowe są dostępne w szerokim wyborze wersji kolorystycznych, zdobień czy nawet kształtów, dzięki czemu bez żadnego problemu można dobrać elementy do charakteru ogrodu czy architektury budynku. Możesz oczywiście liczyć na nasze fachowe doradztwo!

Kupując palisady betonowe w sklepie Świat Kostki skorzystaj z opcji szybkiej i niedrogiej dostawy pod wskazany adres. Palisady oraz inne produkty z naszej oferty dostarczamy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina, a także miejscowości sąsiednich. Sprawdź całą ofertę i koniecznie odwiedź nasz salon wystawienniczy w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4.