x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Projektowanie kostki brukowej - dlaczego warto się na to zdecydować?

Projektowanie kostki brukowej - dlaczego warto się na to zdecydować?

Kostka brukowa pełni dwojaką funkcję. Po pierwsze: utwardza teren wokół budynku, umożliwiając np. komfortowe wjechanie do garażu, zaparkowanie samochodu czy spacerowanie po ogrodzie. Po drugie: uatrakcyjnia przestrzeń. Spełnienie obu tych warunków nie jest wcale takim prostym zadaniem, o czym przekonało się już wielu inwestorów. Chcąc mieć pewność, że aranżacja terenu – zwłaszcza przy domu jednorodzinnym – będzie i funkcjonalna, i zachwycająca pod względem wizualnym, warto zdecydować się na usługę projektowania kostki brukowej. Więcej argumentów znajdziesz w naszym poradniku.

Gwarancja zachwycającego efektu

Najważniejszym powodem, dla którego warto zainwestować w usługę projektowania kostki brukowej, jest to, że tylko projekt daje pewność co do efektu końcowego. Projektant dokładnie wypyta inwestorów o ich oczekiwania, dobierze modele kostek pod kątem kolorystyki, wymiarów oraz specyfikacji technicznej. Dodatkowo inwestorzy zyskają możliwość wprowadzenia różnych zmian, unikając tym samym ryzyka, że już zrealizowany projekt nie do końca wpisze się w ich wizję.

Poznasz całkowity koszt realizacji projektu

Dzięki precyzyjnie wykonanemu projektowi możesz z góry określić, ile będzie Cię kosztować utwardzenie i uatrakcyjnienie terenu wokół domu. Chodzi tutaj nie tylko o koszt zakupu materiału, ale także o robociznę. Doświadczony wykonawca mając do dyspozycji projekt dostarczony przez klienta może rzetelnie wycenić swoją pracę, jak również określić dokładny termin wykonania inwestycji.

Funkcjonalność przez wielkie F

Dobrze wykonany projekt kostki brukowej zawsze uwzględnia oczekiwania inwestorów, a także pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, specyfikę otoczenia budynku czy przewidywany sposób eksploatacji. Dzięki temu po ułożeniu kostka nie tylko świetnie się prezentuje, ale też realnie ułatwia życie właścicielom. Funkcjonalny projekt kostki brukowej to taki, dzięki któremu korzystanie z terenu jest przyjemne, jego utrzymanie w porządku nie nastręcza trudności, a inwestorzy i ich goście intuicyjnie wybierają ciągi komunikacyjne.

Idealne wyliczenie ilości potrzebnego materiału

Wielu inwestorów ma ten sam problem: albo w pewnym momencie braknie materiału (przez co prace muszą stanąć nawet na wiele tygodni), albo jest go zdecydowanie za dużo i powstaje kłopot z oddaniem nadmiarowej kostki (przede wszystkim z jej przetransportowaniem do składu). Projekt kostki brukowej eliminuje takie ryzyko. Projektant dokładnie wylicza ilość potrzebnego materiału (z delikatnym naddatkiem na tracone przycinki), co pozwala uniknąć niepotrzebnych zakupów lub irytującego dokupywania kilku metrów kwadratowych brakującej kostki.

Komu zlecić projektowanie kostki brukowej?

Usługę projektowania kostki swoim klientom zapewnia Świat Kostki – jeden z największych składów kostki brukowej w regionie. W naszym salonie wystawowym w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4 znajdziesz olbrzymi wybór kostek i innych elementów betonowych, skorzystasz z fachowego doradztwa, a także zamówisz indywidualny projekt zagospodarowania terenu. W ramach prac projektowych uwzględniamy m.in. parkingi, alejki, tarasy, schody, place, nasypy, indywidualne miejsca postojowe, a także wszelkie aranżacje z kostki brukowej i innych dostępnych elementów betonowych. Realizujemy najbardziej skomplikowane wizje, gwarantując pełną satysfakcję z końcowego efektu. W Świecie Kostki możesz zamówić projekt kostki brukowej w wybranym wariancie, czyli:

  • E-PROJEKT – powierzchnia do 150 m2, projekt z wykorzystaniem produktów Uni Decor, Prestige i Top Prestige, opłata 600 zł brutto, w ramach promocji zwrot 599 zł przy udokumentowaniu zrealizowanego zamówienia w przynajmniej 90% zgodnego z zaproponowaną koncepcją.
  • PAKIET PLUS – powierzchnia do 150 m2, projekt z wykorzystaniem produktów Prestige i Top Prestige, opłata 1100 zł brutto, w ramach promocji zwrot 799 zł (po wizycie projektanta na terenie inwestycji).
  • PAKIET FOKUS 3D Taras/Ogrodzenie – projekt z wykorzystaniem produktów Prestige i Top Prestige, opłata 600 zł brutto, w ramach promocji zwrot 599 zł (udokumentowanie zrealizowania minimum 90% koncepcji).
  • PAKIET PRESTIGE 3D – powierzchnia od 50 m2 do 250 m2, opłata 1500 zł brutto (bezzwrotna).

Sprawdź wszystkie szczegóły oferty projektowania kostki brukowej przez projektantów Świata Kostki i przekonaj się, że to najlepsza inwestycja w piękny, funkcjonalny efekt końcowy. Pamiętaj, że nawet najlepszy projekt kostki brukowej na niewiele się zda, jeśli zostanie niefachowo zrealizowany. Dlatego koniecznie zapytaj nas o namiary na polecane ekipy brukarskie, które gwarantują bardzo wysoką jakość przeprowadzonych prac. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu wystawowego, w którym znajdziesz szeroki wybór kostki brukowej czołowych producentów. Zamawiając kostkę w naszym składzie możesz skorzystać z wygodnej usługi transportu pod wskazany adres. Dostawy realizujemy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości.

Napisz komentarz