x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa Drewbet: dobry wybór w atrakcyjnej cenie

Kostka brukowa Drewbet: dobry wybór w atrakcyjnej cenie

Drewbet jest bardzo popularnym w naszym kraju producentem kostki brukowej oraz innej galanterii betonowej przydatnej do zaaranżowania przestrzeni wokół budynku. Firma, obecna na rynku od wielu lat, słynie z dbałości o jakość swoich produktów, jak również kreatywnego podejścia do projektowania. Kostki brukowe i inne elementy z betonu marki Drewbet są dostępne w ofercie Świata Kostki i za każdym razem chętnie proponujemy je naszym klientom, jako bardzo dobre propozycje w wyjątkowo korzystnej cenie. Zdecydowanie warto poznać bliżej tego producenta oraz jego aktualną ofertę, ponieważ stanowi ona interesującą alternatywę dla wyrobów droższych marek. Zapraszamy do krótkiego przeglądu, przygotowanego przez ekspertów Świata Kostki.

Co warto wiedzieć o firmie Drewbet?

Historia tej zasłużonej firmy zaczęła się w roku 1995, a więc trwa już od 25 lat. Wyjaśnijmy może, skąd w ogóle pomysł na nazwę przedsiębiorstwa. Otóż początkowo specjalizowało się ono w produkcji ogrodzeń betonowych i drewnianych. Firma szybko zyskała renomę na polskim rynku, oferując produkty bardzo dobrej jakości, ciekawe stylistycznie, a przy tym dostępne na każdą kieszeń. Obecnie Drewbet jest jednym z największych producentów galanterii betonowej i kostki brukowej w Polsce, stale inwestując w unowocześnienie swoich zakładów i linii produkcyjnych.

W ofercie firmy Drewbet znajdziemy produkty, które przydadzą się do zagospodarowania terenu wokół budynków prywatnych, w tym jedno- i wielorodzinnych, jak również obiektów użyteczności publicznej, przedsiębiorstw, sklepów, galerii handlowych czy przestrzeni miejskich. Marka stawia mocny akcent na wzornictwo, dzięki czemu jej produkty wyróżniają się na tle konkurencji pod względem designu i szerokiego wyboru wariantów kolorystycznych, faktur i formatów.

Drewbet dysponuje specjalną technologią obróbki i uszlachetniania swoich wyrobów z betonu, co czyni je niepowtarzalnymi i wyróżnia na każdej wystawie – o czym możesz się przekonać odwiedzając salon wystawowy Świata Kostki w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Kostki brukowe Drewbet można bardzo łatwo dopasować do praktycznie każdego budynku, niezależnie od stylu architektonicznego czy preferowanej przez inwestorów kolorystyki. Warto przy tym wspomnieć, że Drewbet oferuje kostki i galanterię betonową w ogromnej liczbie kształtów, co z kolei umożliwia zrealizowanie efektownego i funkcjonalnego projektu na działce o nietypowym układzie.

To warto wiedzieć

Kostka brukowa i galanteria betonowa Drewbet spełniają normy jakościowe PN-EN1338; PN-EN1339; PN-EN1340; PN-EN13198(U); PN-B-19306(U). Firma dysponuje własnym laboratorium badającym jakość produktów. To najlepiej świadczy o bezkompromisowym podejściu do trwałości wyrobów oraz satysfakcji ich użytkowników.

Oferta Drewbet: na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz

Drewbet bez wątpienia jest jednym z najbardziej płodnych producentów kostki brukowej w Polsce. Oferta firmy prezentuje się imponująco, ponieważ obejmuje dziesiątki linii stylistycznych oraz wariantów, co pozwoli Ci dobrać odpowiednią kostkę do budynku, charakteru otoczenia czy po prostu własnych potrzeb użytkowych.

Producent w czytelny sposób podzielił swoją ofertę na kostki brukowe:

  • Szlachetne płukane – w tym do złudzenia przypominające elegancki granit, fantastycznie korespondujące z budynkami nowoczesnymi, luksusowymi i glamour.
  • Melanże – są to kostki dostępne w bardzo ciekawych wariacjach kolorystycznych, polecane tym inwestorom, którzy nie mogą się zdecydować na jeden kierunek lub też chcą uzyskać niepowtarzalny efekt dekoracyjny.
  • Śrutowane – te kostki brukowe Drewbet, jak chociażby Granit Śrutowany, nie tylko prezentują się bardzo efektownie, ale także zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa z uwagi na właściwości antypoślizgowe.
  • Vintage – bardzo popularna gama kostek brukowych Drewbet nawiązująca wzornictwem do modnego kierunku w modzie, czyli właśnie vintage (sięganie do klasyki, łączenie nowego ze starym). Jest to znakomity wybór do domów i innych budynków o klasycznej architekturze. Jeśli podobają Ci się kostki brukowe postarzane, sprawdź te propozycje od Drewbet.
  • Standardowe – ta gama obejmuje kostki, które wszyscy dobrze znamy, lubimy, chętnie wybieramy je do zagospodarowania ogrodu. Standardowa stylistyka nie oznacza oczywiście nudy, zwłaszcza, gdy zdecydujesz się na jakąś nietypową wersję kolorystyczną.
  • Koło – w ofercie Drewbet znajdziemy również kostki brukowe, które dzięki specjalnym kształtom i formatom umożliwiają ułożenie bardzo efektownego wzoru koła czy poprowadzenie ścieżek szerokimi łukami.
  • Przemysłowe – Drewbet dostarcza także kostki brukowe i galanterię betonową do zastosowań przemysłowych, w tym budowy dróg i parkingów.

Kostki brukowe i inne elementy marki Drewbet są dostępne w Świecie Kostki – zamów je online lub odwiedź nasz salon wystawowy w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Zapraszamy również do skorzystania z usługi transportu zakupionej kostki brukowej na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz okolicznych miejscowości.

Napisz komentarz