x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa Kost-Bet: bardzo dobry wybór w relacji ceny do jakości

Kostka brukowa Kost-Bet: bardzo dobry wybór w relacji ceny do jakości

Kost-Bet to jeden z najpopularniejszych w naszym kraju producentów kostki brukowej oraz elementów betonowych do aranżacji przestrzeni. Produkty tej firmy są oczywiście dostępne w ofercie Świata Kostki i cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Nie dziwi nas to, bo sami chętnie je rekomendujemy, jako solidne, efektowne, dostępne w wielu atrakcyjnych wariantach stylistycznych, a przy tym bardzo rozsądnie wycenione. Jeśli nie znasz jeszcze marki Kost-Bet, a szukasz dobrej kostki na lata, koniecznie zainteresuj się ofertą tego producenta. Aby ułatwić Ci zadanie przygotowaliśmy krótki przegląd rozwiązań dostępnych w portfolio Kost-Bet. Zapraszamy!

O firmie Kost-Bet

Przedsiębiorstwo Kost-Bet zostało założone w 1998 roku i do dziś jest firmą rodzinną, choć oczywiście dużo większą niż na początku. Producent specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości kostki brukowej oraz szeroko pojętej galanterii betonowej, czyli wszystkich tych elementów, które są potrzebne do realizacji projektu aranżacji otoczenia wokół domu, budynku wielorodzinnego, firmy, urzędu, budynku użyteczności publicznej, sklepu, galerii handlowej itd.

Dodatkowo firma oferuje systemy ogrodzeń betonowych, łupanych oraz gładkich w bardzo interesujących wariantach kolorystycznych i stylistycznych. Warto także wspomnieć o szerokiej ofercie betonowych płyt tarasowych, które obecnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród inwestorów, uchodząc za idealny materiał do budowy tarasu – głównie z uwagi na niezniszczalność, bezpieczeństwo użytkowania oraz świetny design.

W 2008 roku firma uruchomiła nową linię produkcyjną wyposażoną w najnowocześniejsze maszyny niemieckiej marki Massa, co pozwoliło jej rzucić wyzwanie dotychczasowym liderom rynku. Obecnie Kost-Bet oferuje produkty, które pod względem jakości oraz kreatywności projektu nie ustępują dużo bardziej znanym producentom, jak Libet czy Polbruk.

Nie bez znaczenia są również wysokie moce przerobowe firmy, która jest w stanie produkować około 20 tysięcy metrów kwadratowych kostki na dobę. To oczywiście przekłada się na bezproblemową dostępność produktów Kost-Bet, które możesz zamówić również w Świecie Kostki – zarówno online, jak i w naszym punkcie stacjonarnym w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4.

Mieszkasz nieco dalej? Skorzystaj z usługi transportu zakupionej kostki brukowej i innych elementów Kost-Bet na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz okolicznych miejscowości.

Produkty Kost-Bet: dlaczego warto?

Dla wielu naszych klientów dużą zaletą produktów Kost-Bet jest już samo to, że są one produkowane w Polsce. Tym samym prezentują bardzo dobrą jakość wykonania, a przy tym są dostępne w naprawdę atrakcyjnej cenie. Biorąc pod uwagę relację ceny do trwałości i estetyki produktów, kostki brukowe Kost-Bet stanowią jedną z najciekawszych propozycji na naszym rynku.

Nie możemy oczywiście pominąć walorów czysto użytkowych. Kost-Bet posiada kompleksową ofertę kostki brukowej i innych elementów potrzebnych do zagospodarowania terenu. Dzięki temu można przygotować bardzo efektowny projekt np. otoczenia domu z uwzględnieniem produktów tej polskiej firmy. Nie ma potrzeby „dobierania” np. kostek od innych producentów, co stanowi duży atut i bardzo ułatwia zarówno projektowanie, jak i wykonanie inwestycji.

Oferta Kost-Bet

W ofercie firmy Kost-Bet znajdziemy zarówno kostki dekoracyjne (w tym bardzo popularne warianty EKO), jak i płyty tarasowe, murki i ogrodzenia, stopnie schodowe, palisady i obrzegowania. Bardzo ważnym elementem oferty producenta są rozwiązania dla przemysłu, czyli przede wszystkim kostki przemysłowe, galanteria drogowa oraz galanteria budowlana. Z pewnością wielu z nas każdego dnia korzysta z produktów tej firmy, ponieważ są one chętnie wybierane przez inwestorów komercyjnych, ceniących je za dobrą cenę i bardzo wysoką jakość.

Kost-Bet mocny akcent stawia na kreatywny design swoich produktów, stąd jeśli preferujesz nieoczywiste rozwiązania stylistyczne, cenisz sobie nowoczesny lub klasyczny, ale niesztampowy kierunek wykańczania terenu wokół budynku, to koniecznie zainteresuj się właśnie ofertą tej polskiej firmy.

Jednym z modeli kostki brukowej Kost-Bet, który cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, jest Aprilia, dostępna w wersji gładkiej oraz w strukturze. Te kostki o minimalistycznym charakterze rewelacyjnie współgrają z nowoczesną zabudową, idealnie odnajdując się w otoczeniu współczesnych domów czy efektownie zaprojektowanych budynków firmowych.

Interesująco prezentuje się również wybór płyt tarasowych firmy Kost-Bet, spośród których coś dla siebie na pewno znajdą zarówno fani klasyki, jak i nowoczesności. Nam szczególnie do gustu przypadł model Deko, który jest niepowtarzalny pod względem stylistycznym i z pewnością wyróżni Twój taras na tle tych należących do sąsiadów czy znajomych.

Przypominamy, że produkty Kost-Bet są dostępne w Świecie Kostki – możesz je zamawiać online lub sprawdzić, jak wyglądają na żywo w naszym salonie wystawowym w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4.

Napisz komentarz