x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa i inne produkty Libet: znakomita jakość, ogromny wybór

Kostka brukowa i inne produkty Libet: znakomita jakość, ogromny wybór

Libet to jedna z tych marek, które nierozerwalnie kojarzą się z produktami do aranżacji ogrodów, parkingów czy terenów wokół firm i obiektów użyteczności publicznej. Przedsiębiorstwo od wielu lat dostarcza doskonałe kostki brukowe, ale obecnie jego oferta jest znacznie szersza i obejmuje produkty dla domu, jak i do zastosowań przemysłowych. Z pełną gamą rozwiązań Libet zapoznasz się w Świecie Kostki, zarówno online, jak i w naszym punkcie stacjonarnym w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Teraz zapraszamy Cię na krótki przegląd aktualnej oferty Libet.

Libet: co warto wiedzieć o tej firmie?

Libet, a precyzyjniej Libet S.A. (spółka od 2011 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie), to jeden z największych producentów kostki brukowej i elementów betonowych do aranżacji przestrzeni w naszym kraju. Marka Libet dała się poznać, jako stawiająca na bardzo wysoką jakość swoich produktów, ale także atrakcyjne wzornictwo i ciekawy design. Przez lata było tak, że inwestorzy szukający nietuzinkowych rozwiązań niejako naturalnie wybierali właśnie ofertę Libet – pod tym względem nadal niewiele się zmieniło.

Oferta Libet obejmuje różnego rodzaju materiały nawierzchniowe, jak kostki brukowe i płyty tarasowe, ale także obrzeża, murki, elementy ogrodzeniowe i elewacyjne. Firma sukcesywnie rozszerza swoje portfolio, dostarczając również elementy oświetleniowe czy profesjonalną chemię do pielęgnacji betonu. Warto przy tym wspomnieć, że Libet – choć firmę kojarzy się przede wszystkim z rozwiązaniami dla domu i innych przestrzeni prywatnych – ma w swojej ofercie także materiały znajdujące zastosowanie w przemyśle, w tym elementy niezbędne do budowy dróg.

Dlaczego warto postawić na produkty Libet?

Przede wszystkim z uwagi na ich bardzo wysoką jakość. Nie zapominajmy, że kostkę brukową czy inne elementy wykończenia terenu wokół budynku kupuje się raz na wiele lat. Będą one też intensywnie eksploatowane – szczególnie dotyczy to podjazdu do garażu, ścieżek ogrodowych, tarasu, ale także parkingów. Rozsądek podpowiada zatem, aby zainwestować w takie materiały, których producent gwarantuje ich wieloletnią trwałość i estetyczny wygląd pomimo narażenia na niekorzystne warunki środowiskowe.

Jeśli nie chcesz dopuścić do sytuacji, w której po np. zaledwie 5 latach kostka brukowa wokół Twojego domu straciła pierwotny kolor, jest porośnięta mchem i grzybami, bardziej szpeci niż zdobi otoczenie, to postaw na produkty Libet, które sami szczerze rekomendujemy.

Warto również wspomnieć o tym, że Libet ma bardzo szeroką gamę produktów. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie dowolny, nawet niezwykle ambitny i skomplikowany projekt otoczenia budynku w oparciu o wyłącznie kostki i inne elementy tej marki. W ofercie Libet znajdują się produkty do budowy:

  • Ścieżek ogrodowych
  • Podjazdów
  • Tarasów
  • Schodów
  • Basenów
  • Miejsc rekreacji w przestrzeni miejskiej
  • Dróg
  • Parkingów

Wybierz swoją kostkę brukową Libet

Ogromnym atutem oferty Libet jest to, że firma podąża za aktualnymi trendami oraz wyznacza nowe, wypuszczając na rynek bardzo atrakcyjne serie produktów. Dzięki temu nie powinno być żadnego problemu z tym, aby dobrać odpowiednią kostkę brukową do konkretnego budynku, preferencji estetycznych jego właścicieli, jak również potrzeb funkcjonalnych.

Szczególną uwagę warto zwrócić na ekskluzywną linię Libet Decco, w której znajdziemy kostki szlachetne z powierzchnią płukaną (Decco Elegante), powierzchnią jednokolorową (Decco Monocolor) oraz powierzchnią niepowtarzalną (Decco Colormix). Ta ostatnia obejmuje produkty idealne dla osób, które nie lubią sztampy i chcą osiągnąć bardzo oryginalny efekt dekoracyjny.

Szukasz czegoś do budowy tarasu? Sprawdź gamę płyt tarasowy Libet Impressio, w której znajdują się produkty o niezwykłym designie, a przy tym bardzo łatwe w układaniu. Linia Libet Ceramic obejmuje płyty gresowe, a Libet Patio możemy śmiało polecić inwestorom, którzy preferują klasyczne rozwiązania.

W ofercie Libet znajdują się również produkty do dekoracji ścian – w tym elewacyjnych i wewnętrznych. Dużą popularnością cieszy się chociażby beton architektoniczny z linii Libet Stampo. Zwracamy także uwagę na bardzo efektowne produkty elewacyjne z linii Libet Fassade.

Wybierając markę Libet możesz kompleksowo wykończyć otoczenie budynku, uzyskując zachwycający efekt estetyczny i przy tym znakomitą funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Producent oferuje najróżniejsze elementy uzupełniające oraz – to szczególnie ciekawe – rozwiązania oświetleniowe z gamy Libet Light.

Wszystkie produkty z oferty marki Libet możesz zamówić w Świecie Kostki, a większość  z nich obejrzeć na żywo w naszym salonie wystawowym w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Zapraszamy również do skorzystania z usługi transportu zakupionej kostki brukowej i innych elementów na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz okolicznych miejscowości.

Napisz komentarz