x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa Polbruk: wybór na lata

Kostka brukowa Polbruk: wybór na lata

Są takie marki, których nazwy weszły do języka potocznego i stanowią dziś synonim oferowanych przez nie produktów. Bardzo dobrym przykładem będzie tutaj Polbruk. Nadal wiele osób myśląc o kostce brukowe, określa ją mianem właśnie „polbruku”, co najlepiej oddaje, jak silną pozycję na polskim rynku ma ten producent. Kostka brukowa Polbruk, podobnie jak inne wyroby tego przedsiębiorstwa, to świetna jakość dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Aktualna oferta Polbruk może robić wrażenie, dlatego teraz zapraszamy Cię na krótki przegląd rozwiązań tego producenta.

O firmie Polbruk

Polbruk S.A. jest największym w Polsce producentem kostki brukowej, akcesoriów oraz wyrobów do budowy dróg. Warto przy tym wiedzieć, że firma od lat pozostaje w rękach wielkiego koncernu CRH plc, który jest z kolei czołowym dostawcą materiałów budowlanych na świecie. Dzięki temu Polbruk ma dostęp do najnowocześniejszych technologii i zaawansowanego zaplecza logistycznego, co pozwala dostarczać produkty polskiej firmy także na dziesiątki rynków całego globu.

Polbruk oferuje produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw i samorządów. W portfolio producenta znajdziemy praktycznie wszystko, co jest potrzebne do zaaranżowania efektownej i funkcjonalnej przestrzeni wokół domu, budynku jednorodzinnego, firmy, urzędu czy budynku użyteczności publicznej. Bardzo ważną część oferty przedsiębiorstwa stanowią produkty do budowy dróg, które są standardowo wykorzystywane podczas realizacji inwestycji rządowych i lokalnych.

O tym, jak silna jest pozycja Polbruk na polskim rynku, najlepiej świadczą spektakularne inwestycje zrealizowane przy udziale materiałów tego producenta. Warto tutaj wymienić chociażby rewitalizację ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, wyremontowaną stację kolejową Gdańsk-Wrzeszcz, Skwer Kościuszki w Gdyni, Rynek Miejski w Boguchwale czy też teren wokół największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce – Tauron Areny w Krakowie.

Nie wszyscy więc zdajemy sobie z tego sprawę, ale na co dzień korzystamy z produktów Polbruk, chociażby spacerując ulicami naszych miast, odwiedzając galerie handlowe czy jeżdżąc ścieżkami rowerowymi.

Ciekawostka

Polbruk obecnie ma aż 19 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz bardzo zaawansowaną sieć dystrybucji, której częścią jest Świat Kostki.

Skąd wzięła się tak duża popularność produktów Polbruk?

Przede wszystkim wynika ona z tego, że Polbruk ma niezwykle silną markę na polskim rynku. Firma cieszy się nie tylko dużą rozpoznawalnością, ale także zaufaniem. W Świecie Kostki bardzo często spotykamy się z sytuacjami, w których nasi klienci nie chcą nawet słyszeć o propozycjach innych producentów, bo chcą tylko produkty Polbruk. Zdarza się tak nawet wtedy, gdy cenowo oferta bazująca na kostce Polbruk jest mniej korzystna.

A propos ceny. Możemy śmiało napisać, że kostka brukowa Polbruk i inne produkty tej firmy prezentują wręcz wzorcowy stosunek ceny do jakości. Nie ma żadnego problemu z tym, aby zdecydować się na ofertę polskiej firmy nawet dysponując dość mocno ograniczonym budżetem. Gdy wiemy, że klient musi mocno pilnować wydatków, niemal zawsze w pierwszej kolejności przygotowujemy ofertę na kostkę Polbruk.

Polbruk to nie tylko kostka brukowa

Choć oczywiście kostka brukowa stanowi trzon oferty firmy Polbruk, to nie możemy pominąć innych produktów, jakie dostarcza nam ta renomowana marka. Decydując się na Polbruk bez najmniejszego problemu można skompletować materiały do wykonania dowolnego projektu architektonicznego – niezależnie od tego, czy zamierzamy zagospodarować otoczenie domu, bloku, firmy czy jakiegokolwiek innego obiektu.

Polbruk ma bardzo szeroką ofertę dla domu i przemysłu. Znajdziemy w niej kostki brukowe, w tym klasyczną i najpopularniejszą w Polsce Nostalite, obrzeża chodnikowe, palisady, płyty chodnikowe i tarasowe, obrzeża trawnikowe, krawężniki drogowe i łukowe, płyty ściekowe i wiele innych rozwiązań.

Oferta Polbruk zadowoli osoby preferujące praktycznie dowolny styl. Producent podzielił ją na linie:

·         Styl – obejmującą między innymi takie serie produktów, jak Polbruk Exa, Polbruk Oland, Polbruk Lamell, Polbruk Extrano czy Polbruk Metrik.

·         Klasyka – w tej linii znajdziemy produkty adresowane do fanów tradycyjnego designu, którzy zachwycą się jakością i estetyką kostek Napoli, Granito, Ideo czy Carmino.

·         Architektura – są to produkty umożliwiające osiągnięcie spektakularnych efektów architektonicznych, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Znajdziemy tutaj m.in. obrzeże Canto Trapez, palisady łamane czy różnego rodzaju stopnie.

·         Technika – ta gama obejmuje oczywiście produkty do zastosowań typowo przemysłowych, w tym krawężniki drogowe czy popularną serię Polbruk Ekol.

·         Polbruk TOP – mamy tutaj do czynienia z najbardziej zachwycającymi seriami produktów polskiej firmy, w tym Polbruk Linea, Polbruk Aura czy Polbruk Lira.

Produkty firmy Polbruk możesz obejrzeć w salonie wystawowym Świata Kostki w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Skorzystaj również z usługi transportu na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz okolicznych miejscowości.

Napisz komentarz