x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Zastanawiasz się, gdzie w okolicy Katowic kupić kostkę brukową? Zapraszamy do Świata Kostki!

Zastanawiasz się, gdzie w okolicy Katowic kupić kostkę brukową? Zapraszamy do Świata Kostki!

Trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek inwestycję budowlaną bez utwardzenia terenu z wykorzystaniem kostki brukowej. Chodniki, ścieżki, podjazdy, parkingi – wszystko to znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie, a przy tym upiększa przestrzeń, estetycznie wydziela poszczególne sektory terenu wokół domu, bloku, sklepu czy budynku firmowego. Wybór kostki brukowej nie jest jednak taką łatwą sprawą, głównie ze względu na ogromną rozpiętość cenową oraz bardzo szeroki wybór modeli. Warto więc skorzystać tutaj z profesjonalnego doradztwa. Świat Kostki to idealny adres dla tych, którzy zastanawiają się, gdzie w okolicy Katowic kupić kostkę brukową. Sprawdź, dlaczego poszukiwania dobrze jest zacząć właśnie od naszego składu.

Największy skład kostki brukowej w regionie

Świat Kostki mieści się w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4, a więc dosłownie rzut beretem od Katowic i innych dużych miast Aglomeracji Śląskiej. Nieprzypadkowo z naszej oferty korzysta mnóstwo klientów spoza Sosnowca, którzy dzięki dogodnemu dojazdowi mogą w ciągu kilkunastu minut dotrzeć do naszego salonu wystawienniczego i w jednym miejscu zapoznać się z bogatą ofertą modelową.

Jesteśmy największym składem kostki brukowej w regionie. W stałej ofercie posiadamy produkty takich firm, jak:

  • Libet
  • Drewbet
  • Bruk-Bet
  • Polbruk
  • Certus
  • Bruk

Dzięki temu stanowimy pierwszy wybór dla tych inwestorów, którzy nie chcą tracić czasu na jeżdżenie od składu do składu, by na żywo obejrzeć różne wstępnie upatrzone modele kostek brukowych.

Rada

Jeśli preferujesz robienie zakupów online, to na naszej stronie internetowej zawsze znajdziesz aktualną ofertę kostek brukowych najlepszych producentów, z możliwością złożenia zamówienia w 100% w formie elektronicznej. To bardzo wygodne rozwiązanie dla zabieganych!

Ważnym atutem Świata Kostki, również docenianym przez naszych klientów, jest duża dostępność materiału na miejscu. Najpopularniejsze modele kostek brukowych i akcesoriów (m.in. krawężniki, obrzegowania, palisady, stopnie, płyty tarasowe i wiele innych) oferujemy praktycznie od ręki, natomiast te nieco rzadsze jesteśmy w stanie sprowadzić dla klienta w ciągu kilku dni, dostarczając je pod wskazany adres.

Jeśli więc potrzebujesz kostki brukowej „na już”, bo akurat zwolnił się termin wcześniej wynajętemu wykonawcy czy po prostu chcesz przyspieszyć realizację inwestycji, to koniecznie zajrzyj właśnie do Świata Kostki – lub skontaktuj się z nami telefonicznie (536-324-555).

Kostka na każdą kieszeń

Wielokrotnie zdarzyło się nam gościć klientów, którzy w rozmowie z doradcą przyznawali, że bardzo podobają im się eleganckie, nowoczesne modele kostek brukowych, jak chociażby szalenie popularna Romalit. Zaznaczali jednak, że dysponują mocno ograniczonym budżetem, co teoretycznie powinno ich „skazywać” na produkty ze znacznie niższej półki jakościowej oraz estetycznej.

Znając takie historie i chcąc odpowiadać na potrzeby oraz możliwości jak najszerszej grupy klientów, regularnie organizujemy promocje, w ramach których fantastyczne modele kostek brukowych czy płyt tarasowych można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

Klientom, dla których najważniejszy jest świetny stosunek ceny do jakości, a także preferującym klasyczne rozwiązania, zawsze chętnie proponujemy nieśmiertelną linię kostek brukowych Nostalit, dostępnych w szerokiej palecie kolorystycznej.

Oczywiście w naszej ofercie nie brakuje także rozwiązań dla profesjonalistów, firm czy klientów biznesowych, którzy potrzebują kostki brukowej do zastosowań przemysłowych. W stałej sprzedaży posiadamy m.in. kostkę typu Behaton czy klasyczną Holland.

Gdzie w okolicy Katowic kupić kostkę brukową z transportem?

Jesteś z Katowic i obawiasz się, że kupując kostkę brukową w Sosnowcu poniesiesz bardzo wysoki koszt dostawy? Mile Cię zaskoczymy! Świat Kostki oferuje swoim klientom usługę transportu wraz z rozładunkiem (HDS), realizowaną na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości.

Korzystając z naszej usługi transportu masz pewność, że zamówiona kostka brukowa dotrze do Ciebie w uzgodnionym terminie i bez żadnych uszkodzeń. Nie musisz również samodzielnie organizować przewozu, co jest bardzo komfortowe i sumarycznie o wiele korzystniejsze cenowo.

Kompleksowa obsługa klienta

Świat Kostki to nie tylko największy w regionie skład kostki brukowej, ale również miejsce, w którym skorzystasz z różnych niezbędnych usług dodatkowych. Oferujemy profesjonalne projektowanie i aranżowanie przestrzeni z wykorzystaniem zakupionej kostki – pozwala to zarówno zwizualizować sobie końcowy efekt, jak również dokładnie wyliczyć ilość potrzebnego materiału.

Ponadto oferujemy profesjonalne usługi w zakresie utwardzania terenu, w tym układanie kostki brukowej i granitowej, układanie płyt ażurowych, betonowych, tarasowych, chodnikowych, drogowych, eko-kratek, montaż studzienek podrynnowych, ekodrenów czy renowację zniszczonej nawierzchni z kostki brukowej i granitowej.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wystawienniczego w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4 oraz do zapoznania się z ofertą online.

Napisz komentarz