x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Szukasz kostki brukowej w Sosnowcu? Odwiedź największy skład w regionie!

Szukasz kostki brukowej w Sosnowcu? Odwiedź największy skład w regionie!

Kostka brukowa jest zdecydowanie najpopularniejszym materiałem do utwardzenia terenu wokół domu, firmy, sklepu czy obiektu przemysłowego. Standardowo wykorzystuje się ją również do budowy parkingów czy chodników. Zapotrzebowanie na ten materiał jest zatem ogromne, stąd wielu inwestorów na co dzień doświadcza problemu braku dostępności wybranej kostki „od ręki”. Można temu zaradzić wybierając odpowiedniego dostawcę. Świat Kostki to największy skład kostki brukowej w Sosnowcu i regionie. Gwarantujemy dużą dostępność kostek i innych elementów betonowych czołowych producentów, również z opcją transportu.

Najlepsza kostka brukowa? Mamy ją!

W stałej ofercie Świata Kostki znajdziesz kostkę brukową takich producentów, jak:

 • Libet
 • Drewbet
 • Bruk-Bet
 • Polbruk
 • Certus
 • Bruk

Są to firmy, za którymi stoi najwyższa jakość produktu, co ma dla nas kluczowe znaczenie przy wyborze asortymentu oferowanego później klientom. Wiemy również, że porządny materiał powinien być dostępny na przeciętną kieszeń, stąd regularnie organizujemy atrakcyjne promocje cenowe, z którymi możesz się zapoznać na naszej stronie internetowej.

Oferujemy kostkę brukową wszelkiego typu i do wszystkich zastosowań, w tym modele idealnie sprawdzające się do estetycznego utwardzania terenu wokół domu, budowy ścieżek, tarasów, podjazdów, ale też kostki przemysłowe np. typu Behaton czy też popularne kostki do budowy parkingów i chodników typu Holland.

Ponadto w naszym największym składzie kostki brukowej w regionie kupisz wszelkie potrzebne akcesoria, jak palisady, obrzegowania, stopnie, płyty tarasowe, elementy do budowy murków czy ogrodzeń, a nawet bardzo modne i praktyczne meble betonowe.

Zamów kostkę brukową w Sosnowcu z transportem pod wskazany adres

Kostka brukowa jest materiałem bardzo ciężkim i tym samym kłopotliwym w transporcie, stąd zdecydowana większość inwestorów preferuje usługę kompleksową, czyli zakup materiału z dowozem. Oczywiście oferujemy takie rozwiązanie klientom Świata Kostki.

Decydując się na zakup kostki brukowej w naszym salonie w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4, możesz skorzystać z bezpiecznego transportu wraz z rozładunkiem (HDS) na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które gwarantuje Ci, że zamówiona kostka brukowa dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.

Jak możesz zamówić kostkę brukową w Świecie Kostki?  

Tak, jak Ci wygodnie. Naszym klientom dajemy możliwość złożenia zamówienia osobiście, online lub telefonicznie. Jeśli dokładnie wiesz, jaki model kostki brukowej Cię interesuje, to wystarczy, że do nas zadzwonisz (536-324-555) i podasz szczegóły zamówienia. Nasz konsultant wyliczy potrzebną ilość kostki oraz doda akcesoria niezbędne do zrealizowania inwestycji (np. krawężniki, palisady etc.). Następnie umówimy się na dostawę pod wskazany adres.

Preferujesz osobisty kontakt? Koniecznie zajrzyj na największy skład kostki brukowej w regionie – jesteśmy w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Na miejscu możesz zapoznać się z większością oferowanych przez nas modeli kostek brukowych najlepszych producentów. Nasi doradcy pomogą Ci w podjęciu decyzji, biorąc pod uwagę zarówno Twoje możliwości finansowe, jak również architekturę budynku, preferencje estetyczne i względy praktyczne.

Dokładnie wyliczymy potrzebną ilość kostki brukowej, by na pewno jej nie zabrakło podczas układania. Udzielimy Ci również wskazówek w zakresie zakupu odpowiedniej ilości materiałów do utwardzenia nawierzchni, jak cement, piasek, obrzeża/krawężniki, ewentualnie tłuczeń stabilizujący grunt pod warstwę betonową.

Skorzystaj z usług dodatkowych

Potrzebujesz profesjonalnego projektu nawierzchni z kostki brukowej wokół domu? Możesz liczyć na naszą pomoc. Projekt zagwarantuje zrealizowanie inwestycji dokładnie według Twoich potrzeb, bez konieczności ciągłego konsultowania się z ekipą brukarską. Eliminuje to również ryzyko zakupu zbyt dużej lub zbyt małej ilości materiału.

Oprócz projektowania oferujemy również profesjonalne wykonawstwo w zakresie układania kostki brukowej i innych elementów betonowych wokół domów, firm, magazynów, sklepów etc. Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie i drogowe, w tym:

 • Układanie kostki brukowej i granitowej
 • Układanie płyt ażurowych, betonowych, tarasowych, chodnikowych, drogowych, eko-kratek
 • Montaż studzienek podrynnowych, ekodrenów, układamy odwodnienia liniowe
 • Renowację nawierzchni z kostki brukowej i granitowej
 • Czyszczenie i profesjonalną renowację nawierzchni betonowych
 • Wykonawstwo elementów małej architektury ogrodowej, jak murki, grille, obrzeża trawnikowe etc.

Świat Kostki, największy skład w regionie, już teraz zaprasza do odwiedzenia naszego salonu wystawowego w Sosnowcu oraz składania zamówień. Oferujemy konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim dużą dostępność materiałów, szybką dostawę i profesjonalne doradztwo na etapie wyboru kostki, projektowania oraz wykonawstwa.

Napisz komentarz