x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Szukasz dobrego składu kostki brukowej w Sosnowcu lub Katowicach? Sprawdź, po czym go poznasz

Szukasz dobrego składu kostki brukowej w Sosnowcu lub Katowicach? Sprawdź, po czym go poznasz

Po wielu miesiącach uciążliwej budowy domu w końcu przychodzi przyjemny moment, kiedy można się już skupić na poprawianiu jego estetyki oraz upiększaniu bezpośredniego otoczenia budynku. Większość inwestorów indywidualnych uwielbia wybierać kostkę czy płyty i samodzielnie lub z pomocą specjalisty projektować ogród, podjazd, ścieżki, taras itd. Najpierw jednak trzeba znaleźć dobry skład kostki brukowej – jeśli szukasz go w Sosnowcu, Katowicach czy w bezpośrednim sąsiedztwie tych miast, to masz szczęście, bo wybór jest naprawdę spory. W naszym poradniku podpowiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę wybierając skład kostki, aby mieć pewność, że znajdziesz na nim wszystkie potrzebne Ci materiały w bardzo dobrej cenie.

Jak najszerszy wybór produktów

Skład kostki brukowej, czy to w Sosnowcu, Katowicach czy jakimkolwiek innym mieście, odwiedza się po to, aby mieć możliwość zapoznania się z ofertami wielu producentów. Nikt nie chce być przecież skazany na zakup kostki firmy A, bez opcji porównania jej z kostką firmy B pod kątem jakości wykonania, designu czy oczywiście ceny. Każdy dobry skład powinien zaoferować swoim klientom możliwie jak najszerszy wybór produktów, nie tylko kostek brukowych, ale też obrzeży, płyt tarasowych, krawężników, palisad czy stopni.

Dzięki takiemu podejściu klient może w jednym miejscu sprawdzić, co oferują poszczególni producenci. Oszczędza mnóstwo czasu na jeżdżenie od składu do składu, a to na etapie budowy domu – samej w sobie bardzo czasochłonnej i stresującej – jest bezcenną korzyścią.

W Świecie Kostki doskonale rozumiemy tę zasadę, dlatego w naszym składzie kostki brukowej w Sosnowcu znajdziesz produkty większości firm działających na polskim rynku, w tym tych najbardziej renomowanych, jak Libet, Polbruk, Drewbet czy Kost-Bet. 

Fachowe doradztwo

Przed zakupem konkretnej kostki brukowej trzeba sobie zdać sprawę z bardzo ważnej kwestii: każdy nowy produkt wygląda dobrze i trudno jest od razu dostrzec różnice pomiędzy materiałami różnych producentów. Diametralnie zmieni się to po kilku latach intensywnego użytkowania kostki. Dlatego zawsze zachęcamy, aby nie szukać tutaj przesadnych oszczędności i postawić na produkty niekoniecznie najdroższe, za to dostarczane przez sprawdzonych i rekomendowanych przez nas producentów.

Każdy klient odwiedzający nasz skład kostki brukowej w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4 może liczyć na fachowe doradztwo, czyli w praktyce dobre wskazówki zakupowe. Podpowiadamy, na jakie produkty warto się zdecydować w dostępnym budżecie. Wyjaśniamy, z czego można śmiało zrezygnować, aby nie wydać zbyt dużo, a i tak zyskać bardzo efektownie i funkcjonalnie zagospodarowany teren wokół domu.

Opcja transportu zakupionych materiałów

Wybierając skład kostki brukowej w Sosnowcu lub Katowicach zawsze należy zwrócić uwagę na to, czy oferuje on możliwość dostarczenia zakupionych produktów pod wskazany adres. To wcale nie jest takie oczywiste. Zdarzają się składy, które dysponują tylko małymi samochodami i dowożą niewielkie partie kostki czy np. obrzegowań. To zawsze jest dość kłopotliwe dla klienta, który musi we własnym zakresie zorganizować transport i słono za to zapłacić.

Aby nie dopuścić do takiego scenariusza, w Świecie Kostki gwarantujemy naszym klientom transport zakupionych materiałów pod wskazany adres na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości.

Skład kostki brukowej, który jest też salonem wystawowym

Większość inwestorów wybierając się do składu kostki brukowej liczy na to, że znajdzie tam nie tylko gotowe do kupienia produkty, ale także inspiracje. Dlatego w Świecie Kostki bardzo dbamy o efektowną prezentację kostek, płyt tarasowych oraz innych elementów potrzebnych do zagospodarowania terenu wokół domu czy wykonania efektownego i funkcjonalnego ogrodu.

Nasi doradcy mają dużą wiedzę na temat poszczególnych rodzajów kostki oraz potrafią wskazać te produkty, które będą najlepiej pasować do wizji inwestora. Oczywiście w naszym salonie wystawowym w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4 można dotknąć każdej kostki, sprawdzić jej fakturę oraz porównać wygląd koloru w różnych warunkach oświetleniowych.

Przy okazji sprawdź, dlaczego jeszcze warto odwiedzić nasz skład kostki brukowej.

Usługa projektowania

To ogromna pomoc dla inwestorów, którzy sami nie do końca wiedzą, jak powinno zostać zagospodarowane otoczenie ich domu. Mają wstępną wizję, natomiast trudno jest im przelać ją na papier. Usługa projektowania pozwala wstępnie zwizualizować sobie przyszły wygląd ogrodu i ewentualnie wprowadzić poprawki, dzięki czemu całe otoczenie budynku będzie nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Dodatkową korzyścią z wykonania projektu jest możliwość bardzo dokładnego wyliczenia ilości potrzebnych materiałów – dzięki temu nie ma ryzyka, że wykonawcom zabraknie np. kostek czy obrzegowań lub też inwestor będzie musiał się później martwić, co zrobić z niewykorzystanym materiałem.

Oczywiście klienci naszego składu kostki w Sosnowcu mogą liczyć na pomoc profesjonalnego projektanta na miejscu

Napisz komentarz