x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa – marki, którym możesz zaufać w ciemno

Kostka brukowa – marki, którym możesz zaufać w ciemno

Na polskim rynku działa wielu producentów kostki brukowej – nie tylko krajowych, ale też zagranicznych. Dzięki temu inwestorzy mają naprawdę duży wybór i śmiało mogą znaleźć taką kostkę, która spełnia ich oczekiwania w zakresie estetyki, ale także mieści się w założonym budżecie. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji należy dokładnie przeanalizować poszczególnych producentów pod kątem opinii na temat ich produktów, dostępności kostki oraz ewentualnie podejścia do procedury reklamacyjnej. Jeśli nie masz na to czasu, bo potrzebujesz materiału „na wczoraj”, to nie pozostaje Ci nic innego, jak ograniczyć się do tych najbardziej renomowanych producentów. Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy poradnik, w którym wymieniamy najlepsze marki kostki brukowej dostępne na polskim rynku. Wybierając ich produkty możesz mieć pewność, że podejmujesz dobrą decyzję.

Libet

Libet jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kostki brukowej na polskim rynku. Ma renomę producenta kostki bardzo wysokiej jakości, co też znajduje potwierdzenie w faktach. Kostka Libet standardowo jest naszą propozycją dla najbardziej wymagających klientów, dla których ważniejsze od ceny są walory estetyczne i użytkowe. Dużym atutem marki Libet jest bardzo szeroka oferta kostki brukowej oraz akcesoriów betonowych w najróżniejszych wariantach kolorów, faktur oraz kształtów i wymiarów.

Więcej o marce kostki brukowej Libet dowiesz się z osobnego artykułu na naszym blogu. Obszernie prezentujemy w nim historię oraz aktualną ofertę tego cenionego producenta. 

Polbruk

To prawdopodobnie najpopularniejsza marka kostki brukowej w naszym kraju, co jest przede wszystkim efektem jej długiej obecności na rodzimym rynku. Dziś Polbruk jest częścią ogromnego koncernu CRH plc, dzięki czemu może oferować swoje produkty na całym świecie.

Kostka brukowa Polbruk to wybór bez najmniejszego ryzyka. Produkty tej marki prezentują bardzo wysoką jakość wykonania, a do tego są dostępne w bardzo szerokim wyborze stylów – od klasycznego po ultra nowoczesny.

O marce kostki brukowej Polbruk przeczytasz także w osobnym artykule na naszym blogu. Dowiesz się z niego, jakie duże inwestycje budowlane w naszym kraju zostały zrealizowane z wykorzystaniem kostki tego producenta.

Drewbet

Kostka brukowa Drewbet w ostatnich latach błyskawicznie zyskuje na popularności, a producent wypracował sobie bardzo mocną pozycję w branży. To efekt znalezienia świetnego kompromisu między jakością a atrakcyjną ceną. Kostka i inne materiały Drewbet są produktami z wysokiej półki, producent bardzo mocno stawia na rozwój technologii produkcyjnej, co zaowocowało obszerną ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Markę kostki brukowej Drewbet dokładnie opisaliśmy w jednym z artykułów na naszym blogu. Warto przeczytać!

Kost-Bet

To nieco mniej znana marka kostki brukowej, co nie oznacza, że nie można jej zaufać. Kostka brukowa Kost-Bet jest przez nas rekomendowana z uwagi na dobrą jakość, ciekawą stylistykę, a przy tym naprawdę bardzo atrakcyjną cenę. Jeśli więc dysponujesz ograniczonym budżetem, to zainteresuj się właśnie tą marką kostki brukowej, o której więcej przeczytasz w osobnym artykule na naszym blogu.

Dlaczego rekomendujemy właśnie te marki kostki brukowej?

Powodów jest kilka, ale omówmy tylko te najważniejsze, zaczynając od bardzo wysokiej jakości produktów. Jako największy skład kostki brukowej w regionie mamy lub mieliśmy do czynienia z wyrobami najróżniejszych marek. Jesteśmy więc dostatecznie kompetentni, aby wypowiadać się na temat trwałości i standardu wykonania kostek poszczególnych producentów. Nieprzypadkowo od lat rekomendujemy naszym klientom praktycznie tylko produkty wymienionych marek. Zależy nam na dobrej renomie, a wiemy, że nie uda się jej utrzymać, jeśli będziemy sprzedawać produkty niesatysfakcjonujące pod względem jakości.

Kolejną kwestią jest tzw. feedback od klientów. Wielu kupujących dzieli się z nami wnioskami z użytkowania kostki np. po roku czy nawet dłuższym okresie. Wiemy zatem, że produkty rekomendowanych przez nas marek są znakomicie oceniane, nic złego się z nimi nie dzieje, zachowują swoje właściwości po latach i nie sprawiają żadnych problemów użytkowych.

Wspomnijmy również o bardzo dobrej współpracy z producentami polecanych przez nas kostek brukowych. Przekłada się to na oczywiste korzyści dla klientów, którzy wiedzą, że w Świecie Kostki zawsze kupią potrzebną im ilość materiału, a w razie jakichkolwiek problemów (które przecież mogą się przytrafić nawet najlepszym) będą mogli szybko załatwić sprawy gwarancyjne.

Ważnym powodem, dla którego polecamy zaprezentowane marki kostki brukowej jest również dostępność. Są to polscy producenci, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z dostarczeniem nawet dużych partii kostki, co doceniają przede wszystkim klienci biznesowi, składający zamówienia na poziomie kilku czy kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych materiału.

Wniosek? Jeśli preferujesz zakup sprawdzonych, wysokojakościowych produktów, to koniecznie zainteresuj się ofertą zaprezentowanych marek kostki brukowej. Na zakupy natomiast zapraszamy do Świata Kostki – zarówno online, jak i w naszym punkcie stacjonarnym w Sosnowcu.

Przypominamy również, że zapewniamy transport zakupionej kostki brukowej i innych materiałów pod wskazany adres. Dostawy realizujemy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości.

Napisz komentarz