x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Świat Kostki, czyli Twoje centrum kostki brukowej w Sosnowcu

Świat Kostki, czyli Twoje centrum kostki brukowej w Sosnowcu

W regionie Górnego Śląska i Zagłębia od lat dużo się buduje – i dotyczy to zarówno budownictwa jedno-, jak i wielorodzinnego. Standardem jest, że inwestorzy decydują się wykończyć teren wokół budynku i w jego bezpośrednim sąsiedztwie kostką brukową, dlatego istnieje ogromne zapotrzebowanie na ten materiał. Zaspokaja je Świat Kostki. Jesteśmy największym centrum kostki brukowej w Sosnowcu i jednym z największych w regionie, dzięki czemu odwiedzają nas klienci praktycznie z całego województwa. Powoli zaczynasz rozglądać się za kostką brukową do Twojego domu czy firmy? Przekonaj się, dlaczego poszukiwania odpowiedniego materiału warto zacząć od Świata Kostki.

Wszystkie rodzaje kostki brukowej w jednym miejscu

Nasi stali klienci zawsze podkreślają, że Świat Kostki jest dla nich pierwszym wyborem z uwagi na ogromny wybór materiałów. Sukcesywnie powiększamy asortyment, nawiązując współpracę z czołowymi firmami z branży. Każdy popularny producent kostki brukowej jest reprezentowany w naszym centrum. To m.in. takie firmy, jak:

 • Libet,
 • Bruk-Bet,
 • Polbruk,
 • Certus,
 • Drewbet,
 • Kost-Bet.

W naszym centrum kostki brukowej znajdziesz najmodniejsze modele, świetnie pasujące do budynków o nowoczesnej architekturze, jak i te klasyczne. Wciąż wielu klientów decyduje się na jeden z najpopularniejszych modeli kostki brukowej ostatnich lat, czyli Nostalit.

Z kolei klienci firmowi zamawiają u nas kostkę Holland, która idealnie nadaje się do utwardzania parkingów, dróg dojazdowych czy nawet terenu wokół sklepu.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się kostka Behaton, przeznaczona do budowy dróg oraz placów i parkingów, na których mają manewrować ciężkie pojazdy.

Wybór kostki brukowej dostępnej w naszym centrum jest oczywiście znacznie większy – w stałej ofercie mamy co najmniej kilkanaście modeli wszystkich czołowych producentów, dlatego jeśli nie wiesz, na jaką kostkę się zdecydować, ale masz wstępną wizję jej wyglądu, to odwiedź nas w Sosnowcu lub sprawdź dostępne produkty w naszym sklepie online.

Zapewniamy transport zakupionej kostki brukowej

Kostka brukowa, podobnie jak inne elementy betonowe, jest bardzo ciężkim i kłopotliwym w przewozie materiałem. Wiedząc o tym uruchomiliśmy usługę transportu pod wskazany adres. Dzięki temu nie musisz się już martwić, jak dostarczyć kostkę brukową na plac budowy, nie potrzebujesz też we własnym zakresie wynajmować HDS-a.  

Transport zakupionej kostki brukowej realizujemy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości.

Nie tylko kostka brukowa

W naszym centrum kostki brukowej kupisz wszystkie akcesoria betonowe niezbędne do zrealizowania inwestycji czy poprawienia funkcjonalności terenu wokół domu/firmy. Oferujemy m.in.:

 • palisady,
 • obrzegowania,
 • płyty tarasowe,
 • stopnie,
 • meble betonowe,
 • murki i ogrodzenia.

Jeśli nie wiesz, jakie elementy będą Ci ostatecznie potrzebne, to skorzystaj z fachowego doradztwa pracowników Świata Kostki.

Szukasz fachowca do ułożenia kostki brukowej? Polecimy najlepszego

Efektowna kostka brukowa jest „wisienką na torcie” inwestycji budowlanej, świetnie korespondując z architekturą budynku, podkreślając jego walory, a przy tym zapewniając swobodną i bezpieczną komunikację na danym terenie. Pamiętajmy natomiast, że końcowy efekt jest w dużej mierze uzależniony od jakości wykonawstwa.

W naszym centrum kostki brukowej w Sosnowcu otrzymasz namiary na najlepszych fachowców, którzy gwarantują pełen profesjonalizm podczas realizacji inwestycji. Są to sprawdzone ekipy, wcale nie najdroższe, za to rzetelne i terminowe – co, jak pewnie wiesz, nie jest dziś niestety takim standardem. Skorzystaj więc z naszych rekomendacji.

Projekt? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nawet najpiękniejsza kostka brukowa niekoniecznie zadowoli inwestorów, jeśli wykonawca nie wykorzysta w pełni jej potencjału. Aby było to możliwe niezbędne jest wcześniejsze przygotowanie projektu. Dzięki niemu nie tylko znacząco zwiększymy walory estetyczne terenu wokół budynku, ale także – a może przede wszystkim – poprawimy jego funkcjonalność.

To warto wiedzieć

Projekt pozwala także precyzyjnie wyliczyć potrzebną ilość materiału, dzięki czemu nie ryzykujesz, że np. pod koniec realizacji inwestycji zabraknie kostki i trzeba będzie ją pilnie dokupić (a niekoniecznie będzie dostępna od ręki).

Zamawiając materiał w naszym centrum kostki brukowej możesz skorzystać z usługi projektowania i uwierz, że naprawdę warto się na to zdecydować.

Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz zaprosić Cię do salonu wystawowego Świata Kostki w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszy model (lub modele – kostki śmiało można łączyć), zaproponują potrzebne akcesoria betonowe, podpowiedzą optymalne rozwiązania techniczne i podzielą się kontaktami do sprawdzonych wykonawców. Z naszą ofertą możesz się też zapoznać w sklepie online i wygodnie złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu.

Napisz komentarz