x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Gdzie kupić kostkę brukową? Wykorzystaj te wskazówki

Gdzie kupić kostkę brukową? Wykorzystaj te wskazówki

Zakup kostki brukowej zwykle jest jednym z ostatnich etapów związanych z budową domu jednorodzinnego. To przyjemny moment, ponieważ nareszcie możemy uporządkować plac budowy i zacząć wizualizować sobie wygląd przyszłego ogrodu. Ogromny wybór modeli kostek brukowych pozwala uzyskać praktycznie dowolny efekt estetyczny i dopasować wygląd otoczenia domu do architektury budynku oraz preferencji właścicieli. Najpierw jednak trzeba zamówić odpowiednią ilość produktu. W naszym poradniku podpowiadamy, gdzie kupić kostkę brukową – w podjęciu tej decyzji pomogą Ci te wskazówki.

Duży wybór różnych modeli kostki

Kostka brukowa już dawno przestała być kojarzona wyłącznie z popularnymi modelami Holland czy Behaton, ewentualnie Nostalit. Obecnie producenci mają w swojej ofercie często po kilkanaście różnych modeli, w tym idealnie wpisujących się w aktualne trendy architektoniczne. To doskonała informacja dla inwestorów, zwłaszcza tych, którzy nie przepadają za sztampowymi rozwiązaniami i szukają czegoś, co pozwoli im mocno wyróżnić swoją nieruchomość na tle sąsiednich budynków.

W ofertach producentów znajdziemy dziś zarówno ultra nowoczesne modele kostek brukowych, jak i te bardziej klasyczne. Dzięki temu bez większego problemu można dobrać takie materiały do utwardzenia terenu wokół domu, które będą perfekcyjnie korespondować z architekturą budynku – również pod względem kolorystycznym.

Pierwszym kryterium wyboru miejsca zakupu kostki brukowej powinna więc być obszerność oferty. Im więcej modeli kostek dostępnych na miejscu, tym łatwiej można dobrać odpowiednie rozwiązanie bez konieczności polegania na wizualizacjach w katalogach czy na stronie internetowej producenta.

Świat Kostki to największy skład kostki brukowej w regionie. W stałej ofercie posiadamy produkty takich firm, jak Libet, Polbruk, Drewbet, Certus, Kost-Bet czy Bruk-Bet.

Usługa projektowania dostępna na miejscu

Zastanawiając się nad tym, gdzie kupić kostkę brukową, zawsze warto zwrócić uwagę na to, czy mamy do czynienia wyłącznie z dystrybutorem, czy może z prawdziwym centrum kostki. Ten drugi scenariusz jest dużo korzystniejszy dla inwestora, ponieważ m.in. umożliwia skorzystanie z usługi projektowania. Dlaczego to takie ważne?

Dobry projekt pozwala precyzyjnie wyliczyć ilość potrzebnej kostki brukowej – to z kolei eliminuje ryzyko przerwania prac z powodu braku materiału, a także rozwiązuje problem zagospodarowania kostki, która została po wykonaniu inwestycji.

Ponadto projekt pozwala wykorzystać specyfikę terenu i zaplanować utwardzenie terenu w taki sposób, aby był on maksymalnie funkcjonalny, a przy tym zgodny z oczekiwaniami estetycznymi właścicieli.

To warto wiedzieć

Klienci Świata Kostki oczywiście mogą skorzystać z pomocy naszych projektantów na miejscu.

Fachowe doradztwo

Gdzie kupić kostkę brukową? Tam, gdzie pracują fachowcy. To najprostsza porada, jakiej można udzielić inwestorom szukającym dobrego składu kostki brukowej w Sosnowcu i regionie. Nie ma przypadku w tym, że to właśnie Świat Kostki cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród kupujących.

Postawiliśmy na fachowe doradztwo, dzięki czemu przychodząc do nas możesz liczyć na pełne wsparcie na etapie wyboru odpowiedniego modelu kostki brukowej. Nasi specjaliści najpierw uważnie wysłuchają Twoich potrzeb, a następnie zaproponują Ci kilka modeli idealnie wpisujących się w przedstawioną wizję, tak na gruncie estetycznym, jak i technologicznym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupiona kostka posłuży Ci wiele lat i będzie stanowić funkcjonalną ozdobę otoczenia budynku.

Dostępność produktów

Wybierając miejsce zakupu kostki brukowej trzeba zwrócić uwagę na to, czy dany sprzedawca dysponuje dużą ilością materiału na składzie lub czy jest w stanie zapewnić szybką dostawę bezpośrednio od producenta. Nie ma nic gorszego, niż umówienie ekipy brukarskiej na konkretny termin, a następnie przekładanie prac z powodu braku kostki brukowej. W dzisiejszych czasach, gdy sprawdzonych wykonawców można szukać ze świecą, oznacza to nawet kilka miesięcy opóźnienia.

W Świecie Kostki stale utrzymujemy bardzo wysokie stany magazynowe oraz ściśle współpracujemy z producentami, by móc zagwarantować Ci szybkie dostarczenie praktycznie dowolnej ilości kostki brukowej.

Rada

Aktualnie dostępne modele kostki brukowej znajdziesz w naszym sklepie online. Możesz również skontaktować się z nami i zapytać o dostępność wybranej kostki.

Transport

Kostka brukowa – jak pewnie wiesz – jest materiałem bardzo kłopotliwym w transporcie. Z tego też powodu nie ma sensu kupować jej np. w markecie budowlanym, który dysponuje ograniczonymi możliwościami transportowymi. Dużo korzystniej jest kupić kostkę brukową w miejscu, które oferuje profesjonalną usługę transportu samochodem z HDS pod wskazany adres.

W Świecie Kostki możesz skorzystać z naszego transportu realizowanego na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości. To bardzo komfortowe rozwiązanie.

Napisz komentarz