x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa Dąbrowa Górnicza – gdzie znajdziesz największy wybór?

Kostka brukowa Dąbrowa Górnicza – gdzie znajdziesz największy wybór?

Z roku na rok obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na kostkę brukową i inne wyroby betonowe z kategorii małej architektury ogrodowej. W dobie pandemii, kiedy więcej czasu spędzamy w domach, zainteresowanie tymi produktami osiągnęło wręcz apogeum. Mnóstwo osób szukających kostki brukowej w Dąbrowie Górniczej ostatecznie trafia do Świata Kostki, największego składu w Sosnowcu i jednego z największych w regionie. Jakie są nasze atuty? Dlaczego i Ty w poszukiwaniu kostki powinieneś od razu odwiedzić nasz skład? Sprawdź najważniejsze korzyści.

Ogromny wybór kostki brukowej w jednym miejscu

Do Świata Kostki bardzo często przyjeżdżają klienci, którzy szukali kostki brukowej w Dąbrowie Górniczej, natomiast nie byli zadowoleni z oferty lokalnych składów. Tymczasem wybór kostki czołowych producentów jest dziś tak duży, że nie ma sensu się ograniczać i lepiej mieć możliwość zapoznania się z różnymi produktami w jednym miejscu.

To duża oszczędność czasu i pieniędzy (brak niepotrzebnych dojazdów), ale przede wszystkim gwarancja znalezienia dokładnie takiej kostki brukowej, jaka będzie idealnie pasować np. do architektury budynku czy preferencji estetycznych klientów.

Kostka brukowa jest dziś dostępna w gigantycznej liczbie kolorów, faktur, wymiarów, nawet efektów wykończenia. Dlatego regularnie mamy do czynienia z sytuacjami, w których klienci przyjeżdżający do Świata Kostki są zdecydowani na jakiś model, po czym po konsultacji z naszymi doradcami oraz obejrzeniu kostki na żywo zmieniają zdanie. Tym samym unikają błędów, które miałyby długofalowe konsekwencje w postaci braku zadowolenia z wyglądu czy funkcjonalności kostki.

Fachowe doradztwo

To jedna z najważniejszych zalet naszego składu i powód, dla którego odwiedza nas wielu klientów z Dąbrowy Górniczej szukających kostki brukowej. Nasi doradcy są ekspertami z zakresu produktów betonowych, doskonale znają oferowany towar, orientują się w aktualnych trendach, a przede wszystkim mają wiedzę techniczną.

Dzięki temu możemy nie tylko fachowo doradzić klientom, ale też rozwiązać ich problemy. Bardzo często zdarza się, że klienci mają jakąś wizję, natomiast nie wiedzą, jak ją zrealizować, czy pierwotny pomysł jest dobry, czy po wykonaniu np. tarasu okaże się on wystarczająco trwały i funkcjonalny.

Ponieważ dysponujemy największym wyborem kostki brukowej i akcesoriów w regionie, zawsze możemy znaleźć takie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje klientów. To w dużej mierze także zasługa samych producentów, którzy dostarczają produkty pozwalające realizować coraz efektowniejsze projekty. Dlatego w stałej ofercie Świata Kostki znajdują się kostki i akcesoria najlepszych firm, w tym Bruk-Bet, Libet, Drewbet, Kost-Bet itd.

Projektowanie

Nawet najlepsza i najpiękniejsza kostka brukowa nie zagwarantuje oczekiwanego efektu, jeśli zostanie ułożona w sposób przypadkowy – a tak to niestety często wygląda. Wiele osób wychodzi z założenia, że są w stanie samodzielnie zaprojektować otoczenie budynku, ewentualnie wspierając się poradami ekipy brukarskiej. Po co jednak ryzykować, skoro można skorzystać z profesjonalnej usługi projektowania?

To kolejny powód, dla którego Świat Kostki jest tak chętnie odwiedzany przez klientów z Dąbrowy Górniczej i całego regionu szukających markowej kostki brukowej. Oferujemy usługę projektowania, dzięki której zyskujesz pewność, że końcowy efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami, a dodatkowo nie zamówisz ani za mało, ani zbyt dużo materiału.

Służymy rekomendacjami

Dobrze wiemy, jak trudno jest dziś znaleźć sprawdzonych wykonawców. Takich, którzy nie tylko zaoferują dobrą cenę, ale także okażą się słowni, terminowi i solidni. Dlatego w Świecie Kostki współpracujemy z ekipami brukarskimi godnymi polecenia, których usługi z czystym sumieniem rekomendujemy naszym klientom.

Taka rekomendacja w połączeniu z usługą projektowania oraz przede wszystkim szerokim wyborem kostki brukowej sprawia, że klienci odwiedzający Świat Kostki mogą załatwić wszystkie sprawy związane z realizacją inwestycji w jednym miejscu, oszczędzając czas i nerwy.

Usługa transportu

Transport kostki brukowej pod dom zawsze jest bardzo problematyczny i trudno go zorganizować na własną rękę. W Świecie Kostki zapewniamy naszym klientom dowiezienie zakupionego materiału pod wskazany adres, wraz z rozładunkiem HDS-em. Możesz skorzystać z naszego transportu realizowanego na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości w bardzo korzystnej cenie.

Jeśli więc przymierzasz się do zakupu kostki brukowej w Dąbrowie Górniczej, ale chcesz mieć możliwość porównania wielu dostępnych modeli różnych producentów i sprawdzenia, jak prezentują się na żywo, to zapraszamy do Świata Kostki. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i naszych usług dodatkowych, aby cieszyć się pięknym otoczeniem domu lub firmy przez kolejne lata.

Napisz komentarz