x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa Będzin – 5 powodów, dla których warto jednak wybrać się do Sosnowca

Kostka brukowa Będzin – 5 powodów, dla których warto jednak wybrać się do Sosnowca

Zakup kostki brukowej jest bardzo poważną decyzją. W końcu od jej wyglądu, trwałości i funkcjonalności będzie zależeć estetyka otoczenia budynku, a docelowo satysfakcja właścicieli. Jeśli więc szukasz odpowiedniej kostki brukowej w Będzinie, ale lokalna oferta nie jest wystarczająca, to już teraz po sąsiedzku zapraszamy do Sosnowca. Świat Kostki to jeden z największych składów kostki w regionie, w którym znajdziesz ogromny wybór produktów. Poznaj 5 najważniejszych powodów, dla których warto kupić kostkę brukową właśnie u nas.

Bardzo duży wybór kostki brukowej

Każdy, kto szuka kostki brukowej w Będzinie, ale z uwagi na wysokie wymagania estetyczne czy w zakresie formatu nie może znaleźć odpowiedniego produktu lokalnie, powinien odwiedzić Świat Kostki. Oferujemy jeden z największych w regionie wyborów kostki czołowych producentów. W naszym składzie znajdziesz produkty takich firm, jak:

  • Libet,
  • Bruk-Bet,
  • Drewbet,
  • Kost-Bet.

Co ważne, oferujemy produkty z najnowszych kolekcji tych producentów, jak również klasyki typu Nostalit czy Holland. Niezależnie od tego, jakiej kostki brukowej potrzebujesz, na pewno znajdziesz ją właśnie u nas.

Oferujemy nie tylko kostkę brukową. Świat Kostki to także szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów betonowych oraz elementów niezbędnych do zrealizowania dowolnej inwestycji brukarskiej. Kupisz u nas m.in. krawężniki, palisady, obrzeża czy efektowne płyty tarasowe w ogromnym wyborze wariantów kolorystycznych, faktur i formatów.

Wszystko to prowadzi do prostego wniosku: przyjeżdżając do Świata Kostki na pewno nie zmarnujesz czasu. Kupisz u nas wszystko, co jest Ci potrzebne do utwardzenia terenu wokół domu, wykonania pięknych i funkcjonalnych ścieżek, trwałego podjazdu do garażu, miejsc parkingowych czy do wydzielenia rabatek na rośliny.

Fachowe doradztwo

Szeroki wybór produktów może być zarówno zaletą, jak i problemem dla inwestorów. Z tą drugą sytuacją będziemy mieli do czynienia w momencie, gdy nabywca zostanie sam z podjęciem decyzji odnośnie do zakupu konkretnego materiału. W Świecie Kostki każdemu klientowi gwarantujemy profesjonalne doradztwo.

Po poznaniu oczekiwań klienta i jego wstępnej wizji jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze materiały, które w dodatku będą dostępne w założonym budżecie. Często jest tak, że po rozmowie z naszymi doradcami klienci jednak zmieniają swój wcześniejszy wybór, ponieważ dochodzą do wniosku, że zaoferowany model kostki będzie jednak lepszą opcją.

Ważne jest także to, że w ramach bezpłatnego doradztwa rozwiązujemy problemy naszych klientów. Przykładowo: klient chce wykonać taras z kostki brukowej, ale nie wie, w jaki sposób zabezpieczyć go przed osuwaniem się podbudowy (taras ma być wyniesiony ponad poziom gruntu). Nasi eksperci szybko zaproponują rozwiązanie techniczne, na przykład prezentując szeroki wybór efektownych palisad, które idealnie sprawdzają się w takich przypadkach.

Usługa projektowania dostępna na miejscu

Piękna kostka brukowa najlepszych producentów nie zagwarantuje jeszcze pełnej satysfakcji z wykonanej inwestycji. Zawsze rekomendujemy naszym klientom, aby skorzystali z profesjonalnej usługi projektowania otoczenia budynku, którą świadczymy w Świecie Kostki.

Dlaczego warto się na to zdecydować? Oto najważniejsze argumenty:

  • pewność, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami,
  • możliwość naniesienia poprawek jeszcze przed rozpoczęciem prac brukarskich,
  • idealne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, dzięki czemu będzie ona nie tylko efektowna, ale też funkcjonalna,
  • możliwość zamówienia dokładnie takiej ilości materiału, jaka jest potrzebna (brak tzw. odrzutów).

Pamiętaj

Zamawiając kostkę brukową w Świecie Kostki możesz skorzystać z usługi projektowania w bardzo atrakcyjnej cenie!

Wielu naszych klientów, którzy zdecydowali się powierzyć naszym projektantom przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu wokół budynku, uniknęło dzięki temu poważnych błędów, które skutkowałyby brakiem zadowolenia z końcowego efektu oraz niepotrzebnymi kosztami.

Współpracujemy z najlepszymi ekipami brukarskimi

W Świecie Kostki skorzystasz także z naszych rekomendacji w zakresie wyboru wykonawcy. W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć wysokiej klasy fachowców, a już szczególnie oferujących rozsądne ceny. Dlatego współpracujemy z kilkoma ekipami, do których mamy pełne zaufanie i chętnie udostępniamy kontakty do nich naszym klientom. W ten sposób możesz załatwić wszystkie kwestie związane z zagospodarowaniem terenu wokół domu w jednym miejscu.

Transport pod dom

Nie wiesz, jak dostarczyć kostkę brukową i inne akcesoria na plac budowy? Mamy proste rozwiązanie. Wszystkim klientom zapewniamy transport zakupionej kostki brukowej pod wskazany adres. Dostawy realizujemy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości, wraz z rozładunkiem HDS-em i w bardzo korzystnej cenie.

Napisz komentarz