x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa Siemianowice Śląskie – damy Ci 6 powodów, by zrobić zakupy w Sosnowcu

Kostka brukowa Siemianowice Śląskie – damy Ci 6 powodów, by zrobić zakupy w Sosnowcu

Składy kostki brukowej mieszczą się dziś w praktycznie każdym większym mieście. Nie wszystkie jednak oferują wystarczająco duży wybór. Są składy specjalizujące się w produktach jednego producenta, są i tak nastawione na obsługę wykonawców, które niespecjalnie dbają o atrakcyjną ekspozycję kostek, a tym bardziej o fachowe doradztwo dla klientów indywidualnych. Jeśli masz takie doświadczenia i wciąż szukasz kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich, to skorzystaj z naszej porady: wsiądź w samochód i przyjedź do Sosnowca. Dlaczego warto odwiedzić właśnie Świat Kostki? Oto 6 najważniejszych powodów.

Bardzo duży wybór kostki brukowej

To najważniejszy argument, szczególnie jeśli nie masz jeszcze upatrzonego żadnego modelu kostki brukowej, a chcesz mieć możliwość porównania wielu różnych produktów na żywo. Często jest tak, że w katalogu czy na stronie internetowej dana kostka prezentuje się zupełnie inaczej niż w świetle dziennym. Dlatego tak istotne jest, aby ostateczną decyzję podjąć dopiero po dokładnym obejrzeniu konkretnego modelu.

Kostka brukowa to najpopularniejszy materiał wykorzystywany do utwardzania i wykańczania terenu wokół domu. Coraz więcej osób decyduje się również na wykonanie z niej tarasu czy schodów wejściowych do budynku. Jest to bardzo dobry pomysł z uwagi na trwałość i bezproblemowe utrzymanie kostki, natomiast warto pamiętać, że podstawą jest takie zestawienie różnych produktów, aby całość prezentowała się w sposób przemyślany i bardzo estetyczny.

Dlatego zachęcamy Cię do odwiedzenia Świata Kostki, gdzie w jednym miejscu znajdziesz dziesiątki modeli wszystkich czołowych producentów, w tym Libet, Bruk-Bet czy Drewbet. To pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a przede wszystkim wybrać dokładnie taką kostkę, która idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania estetyczne.

Ekspozycja nastawiona na klientów indywidualnych

W Świecie Kostki przygotowaliśmy bardzo efektowną ekspozycję dostępnych produktów, dzięki czemu możesz bez najmniejszych problemów porównać ze sobą różne kostki i utwierdzić się w wyborze lub zmienić wcześniej podjętą decyzję. To wcale nie jest standard – niektóre składy kostki nie oferują ekspozycji, a produkty można oglądać tylko na paletach, co praktycznie uniemożliwia dokładne przyjrzenie się im.  

Odwiedzając Świat Kostki masz więc pewność, że w jednym miejscu, bez zbędnego jeżdżenia i marnowania czasu, znajdziesz ogromny wybór kostek brukowych, które będziesz mógł sprawdzić, obejrzeć pod różnymi kątami, w naturalnym świetle.

Profesjonalni doradcy są do Twojej dyspozycji

Bardzo ważną zaletą naszego składu kostki jest to, że gwarantujemy Ci fachowe doradztwo od ręki. Uzyskasz odpowiedź na każde pytanie, będziesz mieć możliwość omówienia nawet bardzo zawiłych kwestii technicznych czy poradzenia się, jak rozwiązać jakiś problem.

Jeśli np. nie wiesz, z jakiego materiału wykonać taras, czy na podjazd lepsza będzie kostka brukowa czy może jednak płyty, czy dany model kostki wymaga regularnego impregnowania, czy lepiej będzie zastosować obrzeża z krawężników czy może z tzw. ekobordów, to takie kwestie szczegółowo omówisz z naszymi doradcami.

Dzięki temu unikniesz poważnych błędów już na etapie kompletowania potrzebnych materiałów, ale też będziesz w stanie udzielić rzeczowych wskazówek ekipie wykonawczej, co wyeliminuje ryzyko uzyskania nie do końca takiego efektu, na jakim Ci zależało.

Skompletujesz wszystko, co jest potrzebne do zrealizowania inwestycji

W Świecie Kostki oferujemy… nie tylko kostkę. Jak przystało na jeden z największych składów w regionie przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór wszelkich produktów potrzebnych zarówno do utwardzenia terenu, jak i wykonania ścieżek, tarasów, schodów, rabat kwiatowych czy nawet ogrodzeń.

W Świecie Kostki kupisz więc m.in. płyty tarasowe, obrzegowania, stopnie, palisady, elementy małej architektury ogrodowej, murki i ogrodzenia czy meble betonowe.

Skorzystasz z usługi projektowania

Wykonanie projektu zagospodarowania terenu wokół domu otwiera przed inwestorem zupełnie nowe możliwości. Pozwala Ci m.in. wprowadzić niezbędne poprawki jeszcze zanim ekipa brukarska rozpocznie właściwe prace. Wyklucza również ryzyko zamówienia zbyt małej lub zbyt dużej ilości kostki. Przede wszystkim jednak umożliwia Ci zwizualizowanie sobie wyglądu otoczenia na tak wczesnym etapie, a także gwarantuje, że podjazd, taras, ścieżki czy schody będą bardzo funkcjonalne.

Zapewnimy Ci transport kostki brukowej do Siemianowic Śląskich

Jeśli do tej pory myślałeś wyłącznie o zakupie kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich, ponieważ obawiałeś się problematycznego i bardzo kosztownego transportu, to miło Cię zaskoczymy. Wszystkim naszym klientom zapewniamy dostawę zakupionych produktów pod wskazany adres w atrakcyjnej cenie, wraz z rozładunkiem HDS-em. Transport realizujemy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości.

Napisz komentarz