x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Kostka brukowa Mysłowice – najlepszy skład kostki masz po sąsiedzku

Kostka brukowa Mysłowice – najlepszy skład kostki masz po sąsiedzku

Powoli przymierzasz się do zakupu kostki brukowej, ale przytłacza Cię liczba dostępnych modeli, nie bardzo wiesz, na co się zdecydować, a ograniczony budżet nie pozwala Ci na pełną dowolność? To dobry moment, aby odwiedzić Świat Kostki. Jesteśmy jednym z największych składów w regionie, dlatego odwiedzają nas nie tylko inwestorzy z Sosnowca. Szukając kostki brukowej w Mysłowicach naprawdę warto wybrać się nieco dalej. Dlaczego? Najważniejsze argumenty zebraliśmy w naszym artykule.

Ogromny wybór kostki brukowej czołowych producentów

Kostka brukowa jest zdecydowanie najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do utwardzania nawierzchni oraz budowy ścieżek, podjazdów czy chodników. Stosuje się ją również do wykonywania tarasów, schodów wejściowych oraz wyznaczania granicy trawnika. Do najważniejszych zalet kostki zaliczymy uniwersalność, ogromną dostępność kolorów, kształtów i faktur oraz atrakcyjną cenę.

Każdy inwestor, który przymierza się do zakupu kostki brukowej, powinien mieć możliwość porównania sobie kilku czy nawet kilkunastu modeli na żywo. Taką szansę daje Ci Świat Kostki. W naszym składzie znajdziesz produkty czołowych producentów, jak Libet, Bruk-Bet czy Drewbet. W stałej ofercie posiadamy zarówno nieśmiertelne klasyki (kostka Holland, Nostalit), jak i nowoczesne modele kostek idealnie pasujące do tak modnej dziś minimalistycznej zabudowy.

Im większy wybór kostki brukowej, tym mniejsze ryzyko, że zdecydujesz się na zakup nie tej, która rzeczywiście Ci się podoba, ale tej, która jest po prostu dostępna na miejscu. To ważny powód, dla którego szukając kostki brukowej w Mysłowicach powinieneś odwiedzić Świat Kostki w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4.

Bardzo często jest tak, że przyjeżdżają do nas inwestorzy wstępnie zdecydowani na konkretny model kostki brukowej. Dopiero po obejrzeniu jej na żywo dochodzą do wniosku, że jednak nie spełnia ona ich oczekiwań. Wówczas mają możliwość od razu zapoznać się z innymi kostkami dostępnymi na miejscu i dokonać właściwego wyboru, gwarantując sobie pełną satysfakcję z wykonanego podjazdu, ścieżek, tarasu czy schodów wejściowych.

Profesjonalne doradztwo

Jest jeszcze ważniejsze niż szeroki wybór kostki brukowej. Obecnie producenci oferują tak wiele rozwiązań, że przeciętnemu inwestorowi trudno jest się w tym wszystkim odnaleźć. To skutkuje później złymi decyzjami, niepotrzebnymi wydatkami i brakiem zadowolenia z końcowego efektu.

Dlatego w Świecie Kostki silny akcent kładziemy właśnie na doradztwo, inwestując w szkolenia naszych pracowników i zapewniając im dostęp do najnowszych rynkowych trendów oraz wiedzy technicznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko dobrze doradzić, ale też rozwiązać problem klienta, który np. chce, aby taras został wykonany w taki a nie inny sposób, jednak nie ma pewności, czy jego wizja może zostać zrealizowana.

Zamów projekt zagospodarowania terenu wokół domu lub firmy

Przyjazd do Świata Kostki z Mysłowic to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które szanują swój czas i nie narzekają na jego nadmiar. Podczas jednej wizyty możesz załatwić wszystkie sprawy związane z zagospodarowaniem terenu: od wybrania i zakupu kostki (pomożemy w dokładnym wyliczeniu potrzebnej ilości), przez zorganizowanie transportu, aż po wykonanie projektu, a nawet zatrudnienie ekipy brukarskiej.

Na miejscu zapewniamy dostęp do bardzo popularnej usługi projektowania. Coraz więcej inwestorów przekonuje się do tego, że warto z niej skorzystać. Projekt zagospodarowania terenu wokół domu lub firmy pozwala zwizualizować sobie wygląd otoczenia jeszcze przed zakończeniem prac, co z kolei umożliwia wprowadzenie drobnych poprawek mających duży wpływ na funkcjonalność oraz estetykę terenu. Ponadto dzięki projektowi eliminujesz ryzyko zamówienia zbyt dużej lub zbyt małej ilości kostki.

Skorzystaj z naszych rekomendacji i zatrudnij fachową ekipę! W Świecie Kostki dzielimy się z naszymi klientami namiarami na sprawdzonych wykonawców, a sam na pewno wiesz, jak dziś o nich trudno. Nasza rekomendacja daje Ci pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana zgodnie z projektem, z dbałością o najmniejsze szczegóły, a przede wszystkim poprawnie pod względem technicznym.

Mamy nie tylko kostkę brukową

Świat Kostki, jak sama nazwa wskazuje, to zagłębie wszelkich rozwiązań niezbędnych do zagospodarowania terenu wokół domu, firmy czy inwestycji deweloperskiej. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ogromny wybór kostek brukowych, ale też krawężników, palisad, obrzegowań, płyt tarasowych, stopni i elementów małej architektury. W jednym miejscu kupisz więc wszystko, aby zyskać piękną i funkcjonalną przestrzeń ogrodu.

Potrzebny transport kostki brukowej do Mysłowic?

Kupując kostkę brukową w naszym składzie nie musisz się martwić o jej transport. Zapewniamy dowóz zakupionych materiałów pod wskazany adres, wraz z rozładunkiem HDS-em. Dostawy realizujemy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości.

 

Napisz komentarz