x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Hurtowe ilości kostki brukowej? Zapraszamy do Świata Kostki!

Hurtowe ilości kostki brukowej? Zapraszamy do Świata Kostki!

Każdy, kto w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy rozpoczął jakąkolwiek inwestycję budowlaną, z pewnością zetknął się z problemem niedoboru materiałów. Stal, płyty OSB, tarcica, surowce, półprodukty – to tylko kilka przykładów. Niskie stany magazynowe w oczywisty sposób przełożyły się na znaczący wzrost cen, dlatego nie dziwi, że wielu inwestorów wstrzymuje się z dalszymi pracami i w ten sposób próbuje przeczekać trudny czas na rynku. Nie wszyscy jednak mogą sobie na to pozwolić.

Na szczęście nie brakuje sprzedawców, którzy byli i wciąż są dobrze przygotowani na gwałtowny wzrost zapotrzebowania na różnego rodzaju materiały. Przykładem jest Świat Kostki – jeden z największych składów kostki i elementów betonowych w regionie. Potrzebujesz hurtowych ilości kostki brukowej? Zacznij od zapoznania się z naszą ofertą!

Realizujemy nawet bardzo duże zamówienia na kostkę brukową

Świat Kostki to czołowy dostawca kostki brukowej w regionie, u którego zaopatrują się klienci indywidualni i biznesowi z terenu Górnego Śląska. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze i te rzadziej wybierane modele kostek brukowych.

Co ważne, konsekwentnie dbamy o utrzymywanie wysokich stanów magazynowych, jak również ściśle współpracujemy z producentami. Pozwala nam to realizować bardzo duże zamówienia na hurtowe ilości kostki brukowej w rekordowo krótkim czasie. Sprawdź nas!

Kupisz u nas nie tylko hurtowe ilości kostki brukowej

Świat Kostki specjalizuje się w sprzedaży kostki brukowej, natomiast dostarczamy Ci również wszelkie inne elementy betonowe niezbędne do realizacji dużej inwestycji. Dzięki temu w jednym miejscu możesz się zaopatrzyć w komplet materiałów, takich jak:

  • kostka brukowa w bardzo szerokim wyborze wariantów kolorystycznych, faktur i wymiarów,
  • palisady,
  • obrzegowania,
  • stopnie,
  • płyty tarasowe,
  • meble betonowe,
  • murki i ogrodzenia.

Oferujemy również profesjonalne rozwiązania z dziedziny odwadniania terenu i wyprowadzania wody opadowej np. do zbiorników podziemnych. Zapytaj nas o szczegóły.

Dostarczamy kostkę czołowych producentów

W ofercie Świata Kostki znajdziesz kostkę brukową najlepszych producentów, w tym Libet, Bruk-Bet, Drewbet i wielu innych. Dzięki temu wiesz, że wybierasz taki produkt, który spełni Twoje oczekiwania pod względem zarówno designu, jak i jakości wykonania oraz trwałości.

Kostka brukowa jest materiałem intensywnie eksploatowanym. Skoro planujesz zamówić hurtowe ilości kostki, to zakładamy, że potrzebujesz jej do utwardzenia parkingu, drogi dojazdowej czy chodników na terenie na przykład osiedla wielorodzinnego, osiedla domów jednorodzinnych, przedsiębiorstwa, sklepu wielkopowierzchniowego etc.

W takich warunkach użytkowych od kostki należy wymagać bezkompromisowej jakości, co przekłada się na jej wieloletnią trwałość, odporność na niekorzystne czynniki pogodowe oraz intensywny ruch pieszy i samochodowy. Nasi doradcy zaproponują Ci odpowiedni model, który będzie dostępny w Twoim budżecie.

Skorzystaj z dostawy pod wskazany adres

Zamawiając hurtowe ilości kostki brukowej w Świecie Kostki możesz skorzystać z usługi dostarczenia zakupionych materiałów pod wskazany adres. Dostawy realizujemy samochodem z HDS-em, dzięki czemu od razu możemy rozładować kostkę we wskazanym miejscu, zgodnie z życzeniem ekipy brukarskiej.

Jest to bardzo wygodne i korzystne rozwiązanie dla inwestora, który nie musi już organizować własnego transportu. Dostawy kostki brukowej i innych zakupionych w naszym składzie materiałów realizujemy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz innych okolicznych miejscowości.

Szukasz sprawdzonego wykonawcy? Zapytaj nas o usługę układania kostki brukowej

Świat Kostki to nie tylko jeden z największych składów kostki brukowej w regionie, ale również centrum inspiracji oraz rozwiązań technologicznych. Możesz skorzystać z naszej usługi projektowania kostki brukowej, która jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Planujesz zamówić hurtowe ilości kostki brukowej na potrzeby realizacji inwestycji deweloperskiej? Zacznij od projektu, dzięki któremu prace będą przebiegać szybciej, a Ty unikniesz niepotrzebnych zakupów.

Świat Kostki oferuje również usługę układania kostki brukowej, którą dedukujemy klientom biznesowym. Nasi fachowcy specjalizują się w realizacji dużych projektów, dysponując nie tylko wieloletnim doświadczeniem i znakomitymi umiejętnościami, ale także niezbędnym sprzętem. Koniecznie zapytaj nas o szczegóły i zamów usługę kompleksową, wraz z dostarczeniem kostki brukowej, obrzeży oraz innych materiałów potrzebnych do realizacji projektu.

Jeśli potrzebujesz hurtowych ilości kostki brukowej, to już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz do odwiedzenia naszego składu kostki w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Nasi doradcy zaprezentują Ci aktualną ofertę oraz zaproponują najszybszy możliwy termin realizacji zamówienia.

Napisz komentarz