x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

Posiadamy doświadczony zespół projektantów, którzy tworzą aranżacje dla klientów oraz certyfikowane ekipy wykonawców. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość usług na każdym etapie prac, zależnie od oczekiwań inwestora.

Wykonujemy prace projektowe zawierające m.in.: parkingi, alejki, tarasy, schody, place, nasypy, tereny rekreacyjne oraz wcielamy w życie marzenia naszych klientów.
Współpracujemy z najlepszymi producentami kostki brukowej, co w połączeniu z naszym doświadczeniem i umiejętnościami kreatywnego podejścia do zleconych prac stanowi gwarancję dobrze wykonanej pracy.

Zapewniamy wykonanie kompleksowych usług od wykonania pomiarów, wstępnej koncepcji prac, przygotowania kosztorysu i wykonania projektu po właściwe prace łącznie z przygotowaniem terenu, wyznaczeniem poziomów, wykonaniem odpływów, zagęszczeniem terenu, dostarczeniem materiału aż po właściwe układanie kostki zgodnie z przygotowanym projektem i uprzątnięciem miejsca pracy.

  

tabelka promocja biuro projektowe

Krok 1. SKONTAKTUJ SIĘ Z PROJEKTANTEM

Skontaktuj się z nami aby zamówić usługę projektową lub z projektantem w celu omówienia ogólnych warunków przygotowania koncepcji.
Kontakt z nami: 536 324 582
Kontakt z projektantem: 535 585 429

  

KROK 2. WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wypełniają wyłącznie firmy - punkty sprzedaży produktów Bruk-Bet. Rejestracja zlecenia nastąpi po wypełnieniu i przesłaniu formularza w wersji tradycyjnej (POBIERZ I WYDRUKUJ formularz.pdf).

  

KROK 3. DOKONAJ WPŁATY

Dokonanie wpłaty na poczet wykonania koncepcji architektonicznej przez osobę zlecającą należy potwierdzić dowodem wpłaty z tytułem: „Wykonanie  koncepcji  architektonicznej”.

WAŻNE! Klient jest upoważniony do jednorazowego wykorzystania zakupionej koncepcji. Autorskie prawa majątkowe do koncepcji przysługują firmie Bruk-Bet za wyjątkiem sytuacji, w której zostały poczynione inne uzgodnienia.

 

KROK 4. DOSTARCZ DOKUMENTACJĘ

Zamawiający koncepcję architektoniczną musi dostarczyć aktualny podkład geodezyjny w skali 1:500 lub zwymiarowany szkic sytuacyjny działki uwzględniający wysokościowe ukształtowanie terenu, budynki oraz zieleń. Zamawiający powinien także przedłożyć zdjęcia działki, na których widoczne będą budynki oraz jej najbliższe otoczenie.