x

Szybki kontakt

Kontakt z biurem: 536 324 555

Zamów koncepcję architektoniczną 

Kontakt z projektantem: 535 585 492

NOSTALIT®

Format
Grubość
Kolor
55,84 zł
/ m2 Brutto
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Nostalgia, piękno oraz klasyczna forma określają specyficzny charakter kostek Nostalit®. Szczególną cechą tych kostek są mocno zaokrąglone naroża i krawędzie, gładkie powierzchnie licowe oraz wąskie zamknięcie spoin. Tak ukształtowana siatka tworzy wspaniały rysunek bruku. Kostki trapezowe umożliwiają tworzenie najbardziej finezyjnych wzorów ułożeń. To dzięki nim możliwe jest wykonanie kół, pierścieni, rozet oraz różnorodnych łuków. Kostki Nostalit® oferowane są w dwóch pakietach: jako typ kostki prostokątnej w proporcjach 3/4, 1, 1 i 1/2.

TABELA WYMIARÓW

Kostka Nostalit: klasyka wciąż trzyma się mocno

Jeśli mielibyśmy wskazać największy hit w świecie kostek brukowych, to bezapelacyjnie ten ranking wygrałaby kostka Nostalit. Cieszy się ona ogromną i niesłabnącą popularnością od kilkudziesięciu lat. Nieprzypadkowo wybiera ją znaczna część naszych klientów. Kostka typu Nostalit ma liczne zalety, a przy tym jest wyjątkowo uniwersalna pod względem czysto estetycznym, dzięki czemu można ją bez problemu dopasować do każdego budynku, zarówno mieszkalnego, jak i firmowego. W dodatku kostka ta ma szerokie zastosowanie w architekturze krajobrazu. Zapraszamy do krótkiego opisu kostki Nostalit oraz poznania jej najważniejszych atutów.  

Kostka Nostalit: na pewno ją kojarzysz

Kostka typu Nostalit to zdecydowanie najbardziej klasyczny rodzaj kostki brukowej, która z wyglądu przypomina tradycyjny bruk (tzw. kocie łby). Jest oczywiście znacznie bardziej funkcjonalna, ponieważ po prawidłowym ułożeniu w nawierzchni nie powstają żadne zagłębienia. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, a przy tym dobrze koresponduje z praktycznie każdą zabudową, bez względu na styl architektoniczny budynku czy charakter ogrodu.

Kostka Nostalit jest na tyle popularna, że powstało multum wariacji na jej temat. Producenci oferują najróżniejsze formaty, kształty, wersje kolorystyczne, rodzaje wykończenia, ale specyficzny wygląd kostki pozostał niezmienny, dzięki czemu można ją bezbłędnie rozpoznać dosłownie na całym świecie.

Najważniejsze zalety kostki typu Nostalit

Tych zalet jest całkiem sporo i nie wszystkie odnoszą się tylko do jej estetycznego wyglądu. Kluczowe walory kostki Nostalit wymieniamy poniżej:

  • Bezproblemowo dostępna – kostkę Nostalit można kupić w każdej firmie oferującej elementy betonowe do ogrodów i wykonywania nawierzchni. Bardzo szeroki wybór kostek tego rodzaju znajdziesz w sklepie internetowym Świat Kostki.
  • Atrakcyjna cena – kostka typu Nostalit jest naturalnym wyborem dla inwestorów, którzy cenią sobie perfekcyjny stosunek ceny do jakości i estetyki. Pod tym względem ta kostka jest wręcz bezkonkurencyjna. W dodatku w naszym sklepie regularnie organizujemy promocje cenowe na kostkę Nostalit, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy.
  • Praktyczność – kostka Nostalit po ułożeniu tworzy zwartą, równą powierzchnię, którą między innymi bardzo łatwo się odśnieża czy zamiata. Niewielkie szczeliny pomiędzy kostkami mogą zostać uzupełnione piaskiem czy specjalną fugą, co minimalizuje zjawisko porastania kostki mchem i chwastami.
  • Uniwersalność – kostka typu Nostalit może być wykorzystana nie tylko do utwardzenia nawierzchni przed domem, wykonania podjazdu do garażu czy ścieżek w ogrodzie, ale także do wydzielania rabat czy nadania kształtu trawnikowi. Mało tego: kostkę tę stosuje się również do budowy chodników w miastach, zwłaszcza w ich reprezentacyjnych częściach.
  • Łatwa w układaniu – większość ekip brukarskich lubi pracować z kostką Nostalit, doskonale znając ten produkt i wiedząc, że szybko się go układa. W dodatku kostka jest dostępna w różnych wymiarach, co nierzadko pozwala zrealizować projekt bez konieczności mozolnego docinania fragmentów materiału.

Jak widać kostka Nostalit ma bardzo szerokie zastosowanie w architekturze krajobrazu. Wielu naszych klientów zamawia ją w celu wykonania tarasu, podestów, schodów, miejsc parkingowych. Kostka świetnie nadaje się do wykończenia powierzchni wokół budynku firmowego, natychmiast podnosząc jego walory estetyczne i pełniąc funkcję reprezentacyjną.

Kostka Nostalit jest dostępna w stałej sprzedaży w sklepie internetowym Świat Kostki oraz oczywiście w naszym punkcie stacjonarnym w Sosnowcu przy ulicy Stawowej 4. Przyjedź, zobacz z bliska różne rodzaje kostki typu Nostalit i oceń, która będzie najlepiej prezentować się np. w Twoim ogrodzie.

Zapewniamy również transport zakupionej kostki prosto do klienta. Dostawy realizujemy na terenie Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Chorzowa i Będzina oraz okolicznych miejscowości.

1000000 Przedmioty

Opis

Jednostka
metry kwadratowe

Brak recenzji użytkowników.